KAPIDA ÖDEME

Türkiye için geçerli olan bu kampanyada davetiye siparişini bizden veren tüm çiftlerimiz  Kapıda ödeme kolaylığından faydalanıyor..

Davetiyenizi görmeden tek bir kuruş dahi ödemeyeceğiniz bu sistemde

CEYDA NİKAH ŞEKERİ DAVETİYE

güvenirliği ile sektörde 7. yaşında..

Davetiye siparişinizi güvenli olmayan firmalara vermeyiniz son zamanlarda sıkça duyduğumuz havalemi yaptım ama  teslim olmadı şikayetleri çoğalmakta..

Arama sonuçlarında günübirlik çıkan ve ismini duymadığınız firmalara kesinlikle güvenmeyiniz .

Bizler CEYDA NİKAH ŞEKERİ DAVETİYE  ekibi olarak bu sektörde bir ilke imza atarak kapıda ödeme kolaylığı sistemi ile çalışmaktayız.

Davetiyeleriniz elinize ulaşmadan ücret ödemeyiniz zira siz havalenizi yapın biz ürünü gönderelim sistemi her zaman suistimale açık bir durumdur.

7 yılımızda ilk günkü gibi özveriyle çalışmakta ve müşterilerimiz için hep en iyisini düşünmekteyiz.

Bir çok soru ile karşılaşmaktayız internet üzerinden alışveriş henüz ülkemizde henüz bilinmemekle ve güven vermemekle birlikte suistimale açık bir durumuda ortaya koymaktadır zira internet üzerinden yapılan alışveriş oranını kontrol ederek her sektörde farklı isimlerle e ticaret sistemleri kurarak siz havalenizi yapın biz ürünü gönderelim şeklinde açıklamalarla maalesef bir çok internet kullanıcısı zor durumda kalmıştır işte tüm bu sebeplerden dolayı tercih ediyor olduğunuz firma ve markanın güven vermesi unsuru çok önem arz etmektedir bizi tercih eden binlerce çiftimize ömür boyu mutluluklar dileriz..


http://www.davetiyeafyon.com UA-27036273-1